task construction aid

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• task construction aid

@byazrail hocam merhaba sizden ufak bir yardım istiyecektim sizin sistem görev sistemi var bende kendi sistemime koymak istiyorum xterium kullanıyorum 2moons sürümüyle aynı kodlarıda

siz görevleri yapmışsınız ve burda örnek olarak kristal madeni yükseltin şu kadar hammade alıcaksınız demişsiniz ve kontrol yapıyor bunun için hangi işlemle yola bakmalıyım ?

ayrıca veritabanı yada kodlarda hangı alanlarda düzenleme yapıp bu işlemi yapabilirim

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
    • enesvtn wrote:

@byazrail hocam merhaba sizden ufak bir yardım istiyecektim sizin sistem görev sistemi var bende kendi sistemime koymak istiyorum xterium kullanıyorum 2moons sürümüyle aynı kodlarıda

siz görevleri yapmışsınız ve burda örnek olarak kristal madeni yükseltin şu kadar hammade alıcaksınız demişsiniz ve kontrol yapıyor bunun için hangi işlemle yola bakmalıyım ?

ayrıca veritabanı yada kodlarda hangı alanlarda düzenleme yapıp bu işlemi yapabilirim

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
      Benim yazdığım mevcutta olan bir şey değil ama genel mantıkta 2 tablo ile yaptım.
      Her birinin levelable level bazlı mı normal mi olduğunun kontrolü ve eval check php kodları yazmaktadır rowlarda base kazanç parası bir de log tablosu var check işlemi başarılı geçerse sonraki kademeye geçiyor sonraki kademe kontrolünde level arttırma faktörü ve para arttırma faktörüne göre kazanç ve istek sağlıyor.
    • anladım hocam peki şuanda görev sistemi varmı burda forumda bilginiz varmı yoksa ona göre bende ayarlama yapıcam
    • enesvtn wrote:

anladım hocam peki şuanda görev sistemi varmı burda forumda bilginiz varmı yoksa ona göre bende ayarlama yapıcam
      Gördüğüm kadarıyla adam akıllı yok, bende kendim yazdım tavsiye ederim kendin yaz sağlıklı ve güvenilir olur.